چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2212
 بازدید امروز : 84
 کل بازدید : 188822
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
بروزرسانی
تاریخ آخرین بروز رسانی:1398/06/17
صفحه اصلي > درباره ما  

مرکز تحقیقات ارتقاي ايمني وپيشگيري از مصدومیت ها

(تاریخ موافقت قطعی 1392/2/23)


مرکز تحقیقات ارتقاي ايمني وپيشگيري از مصدومیت ها که اولین مرکز در مرحله پیش رخداد و رخداد در کشور است در شورای دانشگاه در تاریخ 19/8/86 و نیز در جلسه شور ای پژوهشی شماره 179 به تصویب رسید. مرکز كاهش خطرات ناشي از آسيب­ها و ارتقاي ايمني از طريق تحقيق، آموزش، مداخله، ارزشيابي و نهايتاً انتشار نتايج را به عنوان رسالت خود بر عهده خواهد داشت. مصدو میت ها از مهمترین علل مرگ و بار ناشی از بیماریها در کشور محسوب می شود که لازم است مورد توجه جدی به خصوص در عرصه پژوهش قرار گیرد و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان دانشگاه پیشرو در عرصه پژوهش کشور مفتخر است که پیشگام این حرکت در کشور و منطقه باشد.

به استناد رای صادره از یکصد و هشتاد و نهمین جلسه مورخ 20/6/1387 شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی تاسیس مرکز تحقیقات ارتقاء ایمنی و پیشگیری از مصدومیت ها دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی مورد موافقت اصولی قرار گرفت.

 همچنین به استناد رای صادره در دویست و بیست و چهارمین جلسه مورخ 23/2/1392 شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی باتاسیس مرکز تحقیقات ارتقاء ایمنی و پیشگیری از مصدومیت ها دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی موافقت قطعی به عمل آمد.

بیانیه رییس مرکز

 

 
مرکز تحقیقات ارتقای ایمنی و پیشگیری از مصدومیت ها
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی - نرسیده به بیمارستان آیت الله طالقانی- ساختمان شماره دو ستاد- طبقه هفتم

تلفکس: 22439980 - 021
 

 

 

   تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز تحقیقات ارتقای ایمنی و پیشگیری از مصدومیت های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.